top of page

Матеріально-технічне забезпечення закладу

           Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 1,24 га. Проектна потужність закладу  складає 280 місць. Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 12-годинним режимом роботи.

         У ЗДО №34 функціонує 11 груп, які укомплектовано згідно віку дітей та специфіки, а саме: дві групи загального розвитку для дітей раннього віку (2-3 роки); одна група загального розвитку; дві інклюзивних групи; одна різновікова для дітей із заїкуванням (3-6 років); одна група різновікова для дітей із ЗПР (3-6 років) та чотири групи для дітей із ЗНМ.  Всього дітей - 165. 

         Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники,  висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі. 

   Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення закладу дошкільної освіти  мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, будівля підключена до централізованої системи та каналізування, горячою проточною водою заклад забезпечений від електроводонагрівачів, що встановлені в приміщеннях групових осередків та приміщенні харчоблоку. Опалення закладу централізоване. 

        В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників (12 шт.)

        В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

       Діяльність дошкільного закладу спрямована на забезпечення якісної і доступної освіти, гармонійного та різнобічного розвитку дитини дошкільного віку, створення в умовах закладу розвивального життєвого простору для формування життєвої компетентності вихованців відповідно освітньої програми для дітей від 2 до 7 років  «Дитина»,  створення умов для забезпечення наступності між дошкільною ланкою та початковою школою.

       Організація освітнього процесу здійснюється за програмою навчання та виховання дітей від двох до семи років «Дитина», технологією розвитку творчої особистості (середні групи), методикою фізичного виховання «Театр фізичного розвитку і оздоровлення»( старші групи), методикою навчання дітей розповідання за схемами К. Крутій ( всі педагоги).

       Перелік приміщень: спортивна та музична зали, харчоблок, пральня, кабінети  (методичний, практичного психолога, логопедичний - 5, дефектолога, музичних керівників, заступника завідувача господарства, 11 групових кімнат.) У кожному приміщенні створені оптимальні  умови для організації життєдіяльності дітей, які естетично оформлені, впорядковані меблями відповідно віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам.  Заклад забезпечений твердим та м’яким інвентарем. 

         У закладі створено умови для організації роботи з дітьми з ООП. Корекційно-розвиткові послуги дітям з ООП надають вчителі-логопеди, вчитель-дефектолог, практичний психолог, асистенти вихователів.

          Заклад надає додаткові платні послуги з хореографії. На безоплатній основі функціонують гуртки: театральний, зображувальна діяльність, шашки, краєзнавчий.

         Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти у задовільному стані. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб.  

bottom of page